O společnosti

Společnost Autosalon TERS, s.r.o. je jedním z nejstarších autosalonů značky Suzuki v České republice a nejdéle fungujícím autosalonem a servisem vozů značky Suzuki v Praze. Již od roku 1997 poskytuje kompletní služby zahrnující prodej nových vozů a příslušenství, náhradních dílů a doplňků vozů Suzuki, stejně jako zajišťuje kompletní záruční i pozáruční servis. Tradičně se umisťuje se svým jedinečným osobním přístupem k nejlépe hodnoceným autosalonům Suzuki v České republice. 

Společnost byla založena již v 11.10.1990, ještě jako Trnka, elektromontážní a revizní služby Háje, spol. s r.o. (zkráceně TERS, spol. s r.o.). Výstižné dlouhé pojmenování zcela vyjadřuje původní zaměření vycházející z osobnosti zakladatele. Ještě v 1/2 90. let 20. století však došlo k postupné změně zaměření společnosti na obchodní činnosti, která vyvrcholila v říjnu 1997 otevřením autosalonu již na místě dnešní provozovny. Autosalon následně prošel několika vlnami modernizací a rozšíření, které pokračují i dnes budováním nových servisních a skladovacích zázemí, zřizováním nových služeb a přizpůsobováním se novým potřebám, zejména v oblasti elektrifikace prodávaného sortimentu. 

Společnost Autosalon TERS, s.r.o. je po celou dobu vedena jako rodinná firma, která má hlavním cílem získat spokojené zákazníky, kteří nejsou pouhům číslem ve výkazech, ale jsou to zcela konkrétní lidé a firmy, kteří mají vlastní, často specifické požadavky na vůz, které náš tým zná a umí je uspokojit. S našimi zákazíky budujeme dlouhodobé vztahy a naším cílem je, aby k nám mohli zákazníci chovat důvěru. Abychom toto mohli zajišťovat, tvoříme stabilní tým, který svou prací opravdu žije. Naším firemním heslem je tedy přirozeně "Žijeme Suzuki!"